Pusa.sk
Splňte si vaše túžby

FAJKA + SEX

inzerát č. 1728

Lokalita Zvolen
Vek 38
Výška 165 cm
Váha 55 kg
Prsia 3
Silikóny Nie
Typ služieb Erotické služby + masáže
Priestor Privát
Služby ponúkam Iba mužom
Jazyky Slovensky
Pár slov

- TROJKU NEROBÍM..!
- UTAJENE ČÍSLA NEDVÍHAM..!
- RÓMOV NEBERIEM..!

STRETKO IHNEĎ SA DÁ LEN ZA 10 - 20 - 30 minút - VOLAŤ ALEBO SMS DOPREDU.

Objednávky robím len na presný čas, volať alebo napísať SMS - (na ktorú hodinu chceš prísť a koľko chceš u mňa zostať na -30 - 40 - 60 minút).

Ak sa chceš objednať a nie si istý či sa ti bude dať prísť na 100 % a na presný čas tak sa NEOBJEDNÁVAJ, lebo na ten čas si môžem objednať druhého klienta ktorému sa da prísť na stretnutie. Volaj mi len keď už budeš vo Zvolene - 10 - 20 - 30 minút volať alebo sms - DOPREDU. Klienti ktorý sa objednajú a potom zrušia objednávku, ďalšie stretnutie už nebude MOŽNÉ..!

Ak sa dohodneš na stretko alebo sa objednáš, meškáš, neprídeš číslo BLOKUJEM. VOLAŤ A SMS LEN SERIÓZNY PÁNI. PÍSAŤ MI LEN AK SA CHCEŠ OBJEDNAŤ NA PRESNÝ ČAS, NA OSTATNÉ SPRÁVY NEREÁGUJEM..! Ak nedvíham telefón alebo neodpisujem na SMS tak som práve obsadená, zavolaj mi neskôr, alebo napíš SMS a ja ti dám termín stretnutia.

STRETKO A OBJEDNÁVKY ROBÍM LEN NA DEŇ KEĎ PRACUJEM A MAM ZAPNUTY INZERÁT, NA INÉ DNI NEOBJEDNÁVAM..!

CENY :

30min - 50€ - 1 - 2x - orgazmus, Orálik s gumou, 69, -ka, Lízanie mušličky, Bozkávanie ak su len sympatie, Jemna relaxačna masáž, Sex
40min - 60€ - 1 - 2 - 3x
60min - 80€ - Neobmedzený počet orgazmov

- PLATBA VOPRED

V CENE ROBÍM - Lízanie mušličky, 69-ka, Rôzne polohy, Bozkávanie - ak sú len sympatie, Orál s gumou, Sex s gumou, vibrátor show alebo ty mne vibrátorom, Výstrek na telo, prsia, zadoček, Vyhonenie, Autoerotika, Masáž penisu a guliek olejčekom, Fetish, Footjob, Striptíz, Dámsky rimming - len jednostranne lízanie nie striedavo s mušličkou, Jemná relaxačna masáž, Pánsky anál, Strapon, masáž prostaty, Lahké S/M, Nuru masáž, Intímna masáž.

PRÍPLATOK - ORÁLIK BEZ GUMY S VÝSTREKOM DO PUSY + LÍZANIE VAJÍČOK( Len upravene alebo vyholene) + 10€ - (Pri oráliku bez gumy si vyžadujem sa isť umyť do sprchy aspoň dolu na intímnom mieste, hygiena a dezinfekcia je u mňa prvoradá a potrpím si na hygiene a čistote)

Zaručujem ti maximálnu diskrétnosť, ktorú tiež od teba vyžadujem. Rada ťa privítam na čistom a útulnom bytíku. Som milá, príjemná baba a privítam ťa vždy upravená, voňavá a s dobrou náladou. Budem sa ti naplno venovať pri fajnovom sexíku a fajnovej fajočke a potom môžeš len oddychovať a ja ti urobím jemnu relaxačnu masáž. Samozrejme so mnou sa da porozprávať o čokomkolvek ale zároveň ja tiež očakávam príjemnú spoločnosť od teba, cmuk na pusku.

OD POL HODINKY - ti urobim kávičku zalievanú, nescafe, cappuccino, čaj, čokoládu, sodu, espresso s mliekom alebo bez, latte, coca cola, džús. Teším sa na tvoju návštevu, cmuk.

NEROBÍM - ESCORT, DÁMSKY ANÁL, SPOLOČNÚ SPRCHU, SEX BEZ GUMY, HLBOKY ORÁL, PISS, PRSTOVANIE, TROJKU.

NEBERIEM - Cudzie rasy, Rómov, Zahraničnych pánov, Pánov pod vplyvom alkoholu, Omamných látok, Arogantných pánov, Drzé správanie, Neserióznych pánov, Taktiež neprijímam klientov s kožnými ochoreniami a nedostatočnou hygienou.

ZOBERIEM - Pánov zo zahraničia ktory sa vedia dohovoriť po SK - CZ

BLBE HOVORY A SMS - BLOKUJEM..!

Môj Kontakt
0910339477

Nezabudnite spomenúť prosím, že voláte z Pusa.sk

Topujte váš inzerát a zobrazte ho na popredných priečkach.

Pošlite SMS v tvare “PUSA” na číslo 8899 a opíšte topovací kód zo spätnej SMS.

Cena SMS je 1,80 EUR.

Úvod | Pridať inzerát | Upraviť inzerát | Podmienky portálu| Informácie | Kontakt

© 2013 Pusa.sk. Všetky práva vyhradené.