Pusa.sk
Splňte si vaše túžby

LENKA

inzerát č. 1728

Lokalita Zvolen
Vek 36
Výška 165 cm
Váha 55 kg
Prsia 3
Silikóny Nie
Typ služieb Erotické služby + masáže + striptíz
Priestor Súkromný byt
Služby ponúkam Iba mužom
Jazyky Slovensky
Pár slov

SEX STRETKO OD 12HOD DO 21HOD.

Stretko sa dá len za 10 minút po zavolaní. Nachádzam sa v centre blízko pri Európe. OBJEDNÁVKY ROBÍM LEN NA PRESNÝ ČAS - (volať alebo napísať správu - hodinu a kolko). Na Rýchlovku a orál objednávky nerobím. Objednávky robím len na ten deň keď pracujem. Na správy nereagujem, len na objednávky, stretko len VOLAŤ.

Hovory na whatsapp a viber nedvíham. Neznáme čísla (CLIR) nedvíham. Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, asi som obsadená alebo mám objednaného klienta.

Ceny -

20min - 40e- rýchlovka, orál s gumou - 1krát
30min - 50€ - 1, 2krát
45min - 70€
60min - 90€
15min - 50€ - Orál bez gumy s výstrekom do úst + lízanie guliek
120min - 180€- v prípade + 1príplatkovej služby.
Volať 10 - 20 - 30 minút dopredu. Na rýchlovku a orál volať 10 - 20 minút. Ak sa dohodneš a neprídeš alebo meškáš číslo blokujem.

V CENE ROBÍM - Lízanie mušličky, 69 - ka, výstrek na telo - prsia, zadoček, jemná masáž celého tela, footjob, orál s gumou, sex len s gumou, vyhonenie, masáž penisu a guliek olejčekom, footfetish, autoerotika - vibrátor show - ja alebo ty mne vibrátorom, pánsky anál-vibrátorom-prstom, strapon, masáž prostaty, striptiz, prstovanie mne - len jemnučke s gumou, spoločna sprcha.

Samozrejme kávička a nealko je v cene od pol hodinky. Teším sa na teba.

NEPONÚKAM - dámsky anál, escort, hlboký orál, trojku, sex bez gumy.

ZA PRÍPLATOK :

Orál bez gumy s výstrekom do úst + lízanie guliek + 20€
Nuru masáž + 20€
Bozkávanie + 20€
Lahke S/M + 30€

NEBERIEM - Pánov pod vplyvom alkoholu a pod vplyvom omamných látok, zahraničnú klientelu, arogantných pánov, správanie, hygiena. Primitívne správy alebo hovory blokujem.

... WEBKAMERA…

WEBKU ROBÍM.. OD 12H DO 23.30H

Len ak maš SLSP(prevod do 21hod), VIAMO alebo PAYPAL(prevod nonstop). Platba príde do 5 min. Ak to nemáš, tak sa neda nijako zaplatit. MUSÍŠ SA SKOREJ ZAREGISTROVAŤ NA PAYPAL ALEBO VIAMO, PRIDAŤ SI TAM PLATNU PLATOBNÚ KARTU S KREDITOM, A LEN POTOM SA DA ZAPLAŤIŤ..! Písať len vážny záujem, ak nechceš nič, tak mi nepísať, čislo blokujem. Písat len správu, ak neodpisujem, tak som obsadená, napíš mi neskôr. Tvar si na webke neukazujem. Keď mam vypnuty inzerát, tak nerobím.

WEBKA -
- 15min - 20€
- 25min - 30€
- 35min - 40€ - Na webke robím - rôzne polohy, prstovanie, vibrátor show, vzdychanie(cez whatsapp, viber)

- 30kusov - 20€ - Moje intímne fotky mušličky, prsia, zadoček- (cez Whatsapp, viber, e-mail)

- 10min - 20€ - Moje intímne video rôzne polohy, prstovanie, vibrátor show - č. 1, č. 2, č. 3, č. 4 + vzdychanie - (cez whatsapp, viber)

- SEX CHAT(sex cez správu) - 15min - 20€ + 10ks moje intímne foto prsia, mušlička zadoček(cez whatsapp alebo viber). CHAT - Fotky - č. 1, Fotky - č. 2, Fotky - č. 3 - (cez Whatsapp, viber, e-mail). Na každom chate posielam ine moje fotky, musiš napísať ktore fotky chceš.

Moje intímne fotky ktore posielam su všade ine, nikde nie su rovnake.


PRAKTIKY:

Klasika, Bozkávanie, Orál, Orál bez ochrany, Vyvrcholenie do pusy, Poloha 69, Masáž, Pánsky anál, Ľahké S/M, Striptíz, Autoerotika, Live show, Fetiš, Kúpeľ, StrapOn, Rimming, Prstovanie, Masáž s HE, Masáž prostaty, Vyvrcholenie na tvár, Vyhonenie, Lízanie, Masáž telo na telo, Footjob

Môj Kontakt
0940162392

Nezabudnite spomenúť prosím, že voláte z Pusa.sk

Topujte váš inzerát a zobrazte ho na popredných priečkach.

Pošlite SMS v tvare “PUSA” na číslo 8899 a opíšte topovací kód zo spätnej SMS.

Cena SMS je 1,80 EUR.

Úvod | Pridať inzerát | Upraviť inzerát | Podmienky portálu| Informácie | Kontakt

© 2013 Pusa.sk. Všetky práva vyhradené.