Pusa.sk
Splňte si vaše túžby

MISHEL PROFI

inzerát č. 1881

Lokalita Nitra
Vek 28
Výška 170 cm
Váha 58 kg
Prsia 2
Silikóny Nie
Priestor Súkromný byt
Jazyky Slovensky, Nemecky
Služby ponúkam Iba mužom
Pár slov

Ahojte :)

Volám sa Mishel. Profi skúsená masérka s bohatou praxou vás pozýva na nezabudnuteľnú masáž, ktorá bude individuálne prispôsobená vašim potrebám. Dôležitá je pre mňa starostlivosť a napojenie sa na klienta, vďaka čomu je každá masáž neopakovateľným zážitkom. Ponúkam príjemné senzuálno-erotické-relaxačné masáže. Priateľské prostredie, relaxačná hudba, milý osobný prístup na úrovni, absolútna diskrétnosť.

Klientov prijímam vekovo nad 18 rokov, mladých, taktiež i starších - 50 - 100… rokov :)

*****MISHEL PROFI MASSAGE*****

Jednotné ceny na všetky masáže:
Masáž prostaty a Footjob v cene.

30min - 40€
60min - 80€
90min - 120€
120min - 150€

*DRUHY A PRIEBEH MASÁŽÍ:

* SENZUÁLNO - EROTICKÁ - RELAXAČNÁ MASÁŽ, po úvodnom rozhovore a sprche prebieha v diskrétnom prostredí na masérskom matraci, pri relaxačno-zmyselnej hudbe, svetle sviečok a priestorom sa prelínajú vône éterických olejov. V kombinácii s uvoľňujúcou relaxačnou hudbou sa jedná o vysoko intímnu, zkludňujúcu, regenerujúcu masáž CELÉHO TELA, pričom sa používajú kĺzavé, príjemné a nežné dotyky, za pomoci masážneho olejčeka. Tento typ dotyku navodzuje neopakovateľný zážitok plný relaxu a vzrušenia. Dôkladné avšak jemné prevedenie masáže pôsobí blahodárne aj na Váš centrálny nervový systém. Znova Vás privádza k energetickej a duševnej rovnováhe, narušovanej stresom, napätím, prepracovanosťou (pred aj po záťaži).

Masáž je harmonicky prepojená s odbornou masážou intímnych partií ako sú zadok, stehná, panvové dno, špička a koreň penisu. Masáž zakončená ručným vyvrcholením, pričom pocítite po celom tele intenzívne vzrušenie. Toto vzrušenie sa môže ešte zintenzívniť so zapojením masáže prostaty, alebo so zapojením FOOTJOBU-intímnej masáže chodidlami.

* MASÁŽ PROSTATY nazývaná aj ako mužský bod G. Jej masáž prináša intenzívne sexuálne zážitky. má liečivé účinky, pomáha predchádzať jej zväčšeniu a poruchám erekcie. Naše telo je popretkávané erotogénnymi zónami, ktoré pri stimulácií vyvolávajú v tele drobné orgazmy. A práve masáž prostaty je Vaša cesta, ako si rozšíriť svoj obzor nepoznateľného potešenia. Niektorých mužov roky živý tajná túžba vyskúšať túto masáž, no hanbia sa o to požiadať svoju parnerku. Majú pocit, že ich partnerka bude vnímať ako muža inklinujúceho k homosexualite. Pravda je taká, že to spolu vôbec nesúvisí. Ale aj napriek tomu muži masáž prostaty a pohlavných orgánov proste milujú! Táto technika pre nich predstavuje intenzívnu slasť, prináša im hlboký sexuálny zážitok a výbušný orgazmus.

* FOOTJOB-INTÍMNA MASÁŽ CHODIDLAMI je to technika stimulácie pohlavných orgánov a erotogénnych zón za pomoci nôh, chodidiel, prstov na nohách. Táto technika zahŕňa tiež trenie tela. Tieto dotyky vyvolávajú vzrušenie, stimuláciu alebo až orgazmus. K footjobu je i FOOTFETISH.

* BODY TO BODY/TELO NA TELO je kráľovnou medzi tantrickými, senzuálnymi masážami. Dochádza k treniu dvoch nahých tiel za pomoci veľmi klzkého olejčeka. Rozprúdi Vašu sexuálnu energiu do celého tela. Prináša v sebe doslova explóziu zmyselnosti.

* SHARP EROTICA je silno erotická masáž, ktorá dokáže poriadne zahriať, ale i schladiť. Vysloboďte fantázie, skryté túžby a preneste ich do svojho života. Pomocou cielených masážnych techník uvoľňuje napätie. Zamedzením pohybu, či zaviazaním očí sa Vám automaticky zapoja ostatné Vaše zmysly a umožní Vám intenzívnejšie vnímať všetky zmyselné i erotické prežitky. Táto masáž môže byť silným a nezabudnuteľným zážitkom a môže prispievať k novej životnej energii.

- pred masážou sa môžeme porozprávať
- môžete použiť sprchu, k dispozícií dostanete sprchový gél a veľký čistý uterák
- vybrať si môžete neparfumovaný olejček, alebo Bio mandľový, kokosový
- do Vášho času masáže nerátam rozhovor pred, po masáži a ani sprchu
- masírujem úplne nahá a nežné, jemné dotyky mi neprekážajú(okrem intim. partií)
- na požiadanie masáž prostaty
- vyvrcholenie rukami
- na požiadanie chodidlami-Footjob
- k Footjobu je už zahrnutý aj Footfetish

Teším sa na Vás Vaša Mishel :)

Môj Kontakt
0905445289

Nezabudnite spomenúť prosím, že voláte z Pusa.sk

Topujte váš inzerát a zobrazte ho na popredných priečkach.

Pošlite SMS v tvare “PUSA” na číslo 8899 a opíšte topovací kód zo spätnej SMS.

Cena SMS je 1,80 EUR.

Úvod | Pridať inzerát | Upraviť inzerát | Podmienky portálu| Informácie | Kontakt

© 2013 Pusa.sk. Všetky práva vyhradené.