Pusa.sk
Splňte si vaše túžby

Tantra Hailie

inzerát č. 1206

Lokalita Banská Bystrica
Vek 22
Výška 172 cm
Váha 52 kg
Prsia 2
Silikóny Nie
Priestor Súkromný byt
Jazyky Slovensky
Služby ponúkam Iba mužom
Pár slov

Tantrizmus alebo tantra hovorí, že každý materiálny, psychický a duševný jav sa stáva symbolom pre božiu skutočnosť, a tým prostriedkom spasenia. Považuje sa za božský akt medzi mužom a ženou akt pri ktorom však nedochádza k nevere.
Moje techniky sú založené najmä na láskyplných a energiou nabitých dotykoch, ktoré Ti rozprúdia energiu v celom tele a naplnia Ťa vzrušením a nehou.
Súčasťou tantra masáže je masáž celého tela čiže chrbta, nôh, rúk, prostaty (z vonka), s kombináciou lymfodrenáže a z predu pre ukončením masírujem chvíľu aj prsiami (telo na telo). Ukončenie je nakonci masáže a klasicky sa robí rukou, no u mňa sa dá dohodnúť aj na ukončení sexom alebo oralom s ochranou.
Vďaka tantrickej masáži neprežiješ orgazmus iba v tej časti tela, ako zvyčajne, ale budeš ho vnímať ako dlho trvajúci, hlboký a napĺňajúci pocit v celom tele. A práve na tento čarovne dokonalý zážitok, ktorý dokonale uvoľní Tvoje telo i myseľ, budeš ešte dlho spomínať.

CENY: Tantra masáž [ukončená rukou ]
30min = 50€
60min = 80€
90min = 120€
120min = 160€
[ ukoncenie sexom/oralom s ochranou= cena tantra masaze+40€]
Teším sa na Tvoju návštevu a uisťujem ťa vopred že masáž odomňa nebudeš ľutovať, práve naopak, odchádzať budeš milo prekvapený, uvoľnený a pozitívne naladený :) Vaša Hailie

Môj Kontakt
0940931323

Nezabudnite spomenúť prosím, že voláte z Pusa.sk

Topujte váš inzerát a zobrazte ho na popredných priečkach.

Pošlite SMS v tvare “PUSA” na číslo 8899 a opíšte topovací kód zo spätnej SMS.

Cena SMS je 1,80 EUR.

Úvod | Pridať inzerát | Upraviť inzerát | Podmienky portálu| Informácie | Kontakt

© 2013 Pusa.sk. Všetky práva vyhradené.